BC9681-433-N100
Article
Intrastat
Manufacturer price
Total quantity in stocks
41
Nearest delivery
Charging-/Communication Station, 433 MHz, Ethernet / Profinet, Interfaces: Ethernet (Profinet, M12 Connector), Power (5 Pin Power Connector), requires a 10 - 30 VDC external power source or PoE, Protection class: IP65, order separately: connection cable, fits for: PM9600
All offers are visible after login.
Manufacturer
DATALOGIC
Reference
BC9681-433-N100
Article
Intrastat
Manufacturer price
Total quantity in stocks
41
Nearest delivery
Device Type
Bar code scanner charging stand - external
Power Over Ethernet (PoE)
PoE (IEEE 802.3af)
Colour
Black
Remote Management Interface
Ethernet, radio
Features
433 MHz encoded radio transmission, LED indicators
Compliant Standards
IP65
Min Operating Temperature
-20 °C
Max Operating Temperature
50 °C
Humidity Range Operating
Up to 90% (non-condensing)