3PTY-GJ-XBKHS-ET4X10
Artikuls
Intrastat
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ZEBRA
Ražotāja kods
3PTY-GJ-XBKHS-ET4X10
Artikuls
Intrastat
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Product Type
Hand strap
Intended For
Tablet
Screen Size Compatibility
10"
Protection
Loss prevention, drop prevention
Designed For
Zebra ET40 (10 in, 10.1 in), ET45 (10 in, 10.1 in)