3PTY-GJ-XBKHS-ET4X10
Article
Intrastat
Manufacturer price
Total quantity in stocks
1
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
ZEBRA
Reference
3PTY-GJ-XBKHS-ET4X10
Article
Intrastat
Manufacturer price
Total quantity in stocks
1
Nearest delivery
Product Type
Hand strap
Intended For
Tablet
Screen Size Compatibility
10"
Protection
Loss prevention, drop prevention
Designed For
Zebra ET40 (10 in, 10.1 in), ET45 (10 in, 10.1 in)