3PTY-INF-ET4X10-HSTP
Artikuls
Kopā pieejams (gab.)
4
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ZEBRA
Ražotāja kods
3PTY-INF-ET4X10-HSTP
Artikuls
Kopā pieejams (gab.)
4
Tuvākā piegāde
Rugged
Yes
Material
Polycarbonate
Type
Protective cover
Recommended Use
For tablet
Screen Size Compatibility
10"
Protection
Waterproof
Cover Type
Back cover
Carrying Strap
Adjustable elastic hand strap
Features
Low profile, anchor points, lightweight
Designed For
Zebra ET40 (10 in, 10.1 in), ET40-HC (10 in, 10.1 in), ET45 (10 in, 10.1 in), ET45-HC (10 in, 10.1 in)