3PTY-INF-ET4X10-HSTP
Article
Total quantity in stocks
4
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
ZEBRA
Reference
3PTY-INF-ET4X10-HSTP
Article
Total quantity in stocks
4
Nearest delivery
Rugged
Yes
Material
Polycarbonate
Type
Protective cover
Recommended Use
For tablet
Screen Size Compatibility
10"
Protection
Waterproof
Cover Type
Back cover
Carrying Strap
Adjustable elastic hand strap
Features
Low profile, anchor points, lightweight
Designed For
Zebra ET40 (10 in, 10.1 in), ET40-HC (10 in, 10.1 in), ET45 (10 in, 10.1 in), ET45-HC (10 in, 10.1 in)