40AF0135DK
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
1.35 kg
Kopā pieejams (gab.)
188
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LENOVO
Ražotāja kods
40AF0135DK
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
1.35 kg
Kopā pieejams (gab.)
188
Tuvākā piegāde
Connectivity technology
Wired
Host interface
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C
USB 2.0 ports quantity
2
HDMI ports quantity
2
Microphone in
Y
Headphone outputs
1
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity
DisplayPorts quantity
Combo headphone/mic port
Y
Headphone connectivity
3.5 mm
DC-in jack
Ethernet LAN
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Ethernet LAN data rates
10,100,1000 Mbit/s
Product colour
Black
Card reader integrated
N
Brand compatibility
Lenovo
Compatibility
Power source type
DC
Power supply
135 W
Width
210 mm
Depth
80 mm
Height
30 mm