40AF0135DK
Article
Intrastat
Shipping weight
1.35 kg
Total quantity in stocks
188
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
LENOVO
Reference
40AF0135DK
Article
Intrastat
Shipping weight
1.35 kg
Total quantity in stocks
188
Nearest delivery
Connectivity technology
Wired
Host interface
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C
USB 2.0 ports quantity
2
HDMI ports quantity
2
Microphone in
Y
Headphone outputs
1
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity
DisplayPorts quantity
Combo headphone/mic port
Y
Headphone connectivity
3.5 mm
DC-in jack
Ethernet LAN
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Ethernet LAN data rates
10,100,1000 Mbit/s
Product colour
Black
Card reader integrated
N
Brand compatibility
Lenovo
Compatibility
Power source type
DC
Power supply
135 W
Width
210 mm
Depth
80 mm
Height
30 mm