C31NANOTRIPLED140
Pakas svars
0.379 kg
Ražotāja kods
C31NANOTRIPLED140
Pakas svars
0.379 kg
Width
7.05 cm
Depth
3 cm
Height
12.7 cm
Weight
379 g
Max Resolution Details
4K - 60 Hz (Dual Display) ¦ 1440p - 165 Hz (Single Display) ¦ 4k@60Hz, 4K@30Hz (Triple Display)
Data Link Protocol
Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Expansion Slots
1 (total) / 1 (free) x SD Memory Card ¦ 1 (total) / 1 (free) x microSD
Interfaces
USB 3.2 Gen 2 - 9 pin USB Type A ¦ 3 x USB-C 3.2 Gen 2 - 24 pin USB-C ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 2/DisplayPort - 24 pin USB-C ¦ 2 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A ¦ 1 x network - 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 ¦ 2 x audio / video - HDMI - 19 pin HDMI Type A ¦ 1 x headphone/microphone combo jack - mini-phone stereo 3.5 mm
Cables Included
1 x USB-C cable - integrated - 30 cm
Features
Up to 140W power delivery, aluminium housing, MST (multi-stream transport), DisplayPort Alt Mode, LED indicator
OS Required
Android, Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows 10 / 11, Apple iPadOS, Google Chrome OS
Service & Support
Limited warranty - 2 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
35 °C