PWR-BGA15V45W-UC2-WW
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.19 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
1813
Tuvākā piegāde
Zebra Power Supply, USB-C, 15V, 3A, 45W, order separately: Power Cord (C5), fits for: ET60, ET65, ET80, ET85
Ražotāja kods
PWR-BGA15V45W-UC2-WW
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.19 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
1813
Tuvākā piegāde
Device Type
USB-C power adapter - external
Input Voltage
AC 100-240 V
Power Output Connectors Details
1 x 24 pin USB-C
Output Voltage
14 V