PWR-BGA15V45W-UC2-WW
Article
Intrastat
Shipping weight
0.19 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
1813
Nearest delivery
Zebra Power Supply, USB-C, 15V, 3A, 45W, order separately: Power Cord (C5), fits for: ET60, ET65, ET80, ET85
Reference
PWR-BGA15V45W-UC2-WW
Article
Intrastat
Shipping weight
0.19 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
1813
Nearest delivery
Device Type
USB-C power adapter - external
Input Voltage
AC 100-240 V
Power Output Connectors Details
1 x 24 pin USB-C
Output Voltage
14 V