PWR-BGA24V78W4WW
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
628
Tuvākā piegāde
Power Supply, Input: 100-240V, Output: 24V, 3.25A, 78W, order separately: power cord, fits for: KC50
Ražotāja kods
PWR-BGA24V78W4WW
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
628
Tuvākā piegāde
Device Type
Power adapter - external
Input Voltage
AC 100-240 V
Power Output Connectors Details
1 x power DC jack 5.5 mm x 2.5 mm - 24 V 3.25 A
Output Voltage
24 V
Max Electric Current
3.25 A