PWR-BGA24V78W4WW
Total quantity in stocks
628
Nearest delivery
Power Supply, Input: 100-240V, Output: 24V, 3.25A, 78W, order separately: power cord, fits for: KC50
Reference
PWR-BGA24V78W4WW
Total quantity in stocks
628
Nearest delivery
Input Voltage
AC 100-240 V
Power Output Connectors Details
1 x power DC jack 5.5 mm x 2.5 mm - 24 V 3.25 A
Output Voltage
24 V
Max Electric Current
3.25 A