PWR-BGA12V50W0WW
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.232 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
7197
Tuvākā piegāde
Power supply, 12 VDC, 4,16 A, connector: 4 pin, order separately: DC cable, power cord (C13)
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ZEBRA
Ražotāja kods
PWR-BGA12V50W0WW
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.232 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
7197
Tuvākā piegāde
Device Type
Power adapter - external
Input Voltage
AC 100-240 V
Output Voltage
12 V
Max Electric Current
4.16 A