PWR-BGA12V50W0WW
Article
Intrastat
Shipping weight
0.232 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
7197
Nearest delivery
Power supply, 12 VDC, 4,16 A, connector: 4 pin, order separately: DC cable, power cord (C13)
Reference
PWR-BGA12V50W0WW
Article
Intrastat
Shipping weight
0.232 kg
Manufacturer price
Total quantity in stocks
7197
Nearest delivery
Device Type
Power adapter - external
Input Voltage
AC 100-240 V
Output Voltage
12 V
Max Electric Current
4.16 A