4X20M26268
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.37 kg
Kopā pieejams (gab.)
10
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LENOVO
Ražotāja kods
4X20M26268
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.37 kg
Kopā pieejams (gab.)
10
Tuvākā piegāde
Device Type
Power adapter - external
Localisation
Colombia, Canada, Mexico, Peru, Ecuador, Panama, United States
Input Voltage
AC 100-240 V
Frequency Required
50/60 Hz
Output Voltage
5 - 20 V
Max Electric Current
3.25 A
Power Capacity
65 Watt
Compliant Standards
C-Tick, BSMI, GOST, cUL, GS, NEMKO, NOM, CB, CCC, PSB, FCC, PSE Mark, ICES, MEPS, KC, CECP, SIRIM
Service & Support
Limited warranty - 1 year
Min Operating Temperature
5 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
8 - 80% (non-condensing)