4X20M26268
Article
Intrastat
Shipping weight
0.37 kg
All offers are visible after login.
Manufacturer
LENOVO
Reference
4X20M26268
Article
Intrastat
Shipping weight
0.37 kg
Device Type
Power adapter - external
Localisation
Colombia, Canada, Mexico, Peru, Ecuador, Panama, United States
Input Voltage
AC 100-240 V
Frequency Required
50/60 Hz
Output Voltage
5 - 20 V
Max Electric Current
3.25 A
Power Capacity
65 Watt
Compliant Standards
C-Tick, BSMI, GOST, cUL, GS, NEMKO, NOM, CB, CCC, PSB, FCC, PSE Mark, ICES, MEPS, KC, CECP, SIRIM
Service & Support
Limited warranty - 1 year
Min Operating Temperature
5 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
8 - 80% (non-condensing)