GX20P92529
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
50
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LENOVO
Ražotāja kods
GX20P92529
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
50
Tuvākā piegāde
Device Type
Power adapter - external
Colour
Black
Localisation
Central Europe
Input Voltage
AC 100-240 V
Frequency Required
50/60 Hz
Output Voltage
20 V
Max Electric Current
3.25 A
Power Capacity
65 Watt
Cables Included
Power cable - external
Compliant Standards
Min Operating Temperature
-10 °C
Max Operating Temperature
60 °C
Humidity Range Operating
20 - 95%