GX20P92529
Article
Intrastat
Shipping weight
0.5 kg
All offers are visible after login.
Manufacturer
LENOVO
Reference
GX20P92529
Article
Intrastat
Shipping weight
0.5 kg
Device Type
Power adapter - external
Colour
Black
Localisation
Central Europe
Input Voltage
AC 100-240 V
Frequency Required
50/60 Hz
Output Voltage
20 V
Max Electric Current
3.25 A
Power Capacity
65 Watt
Cables Included
Power cable - external
Compliant Standards
Min Operating Temperature
-10 °C
Max Operating Temperature
60 °C
Humidity Range Operating
20 - 95%