TA-UC-PDQC20-01-W
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.057 kg
Kopā pieejams (gab.)
100
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
GEMBIRD
Ražotāja kods
TA-UC-PDQC20-01-W
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.057 kg
Kopā pieejams (gab.)
100
Tuvākā piegāde
Product Type
Power adapter
Designed For
Mobile phone
Width
4.7 cm
Depth
8.5 cm
Height
2.8 cm
Weight
57 g
Enclosure Colour
White
Voltage Required
AC 100-240 V
Input Connectors
Europlug (power CEE 7/16)
Input Connectors Qty
1
Output connectors
Total 2: 4 pin USB Type A, 24 pin USB-C
Power Provided
20 Watt
Max Electric Current
3.4 A
Power Device Operating Mode
Quick Charge 3.0 (Type-A) - 20 W - 5/9/12 V - 3.4/2/1.5 A ¦ PD (USB-C) - 20 W - 5/9/12 V - 3.4/2.22/1.66 A ¦ USB-A + USB-C - 15 W - 5 V - 3.4 A