PSM-12V-38-B
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.22 kg
Kopā pieejams (gab.)
25
Tuvākā piegāde
<p> </p>
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
D-LINK
Ražotāja kods
PSM-12V-38-B
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.22 kg
Kopā pieejams (gab.)
25
Tuvākā piegāde
<p> </p>
Device Type
Power adapter - external
Colour
Black
Localisation
United Kingdom, Europe
Input Connectors
Power DC jack 3.8 mm
Power Output Connectors Details
1 x power DC jack 3.8 mm - 12 V 3 A
Output Voltage
12 V
Max Electric Current
3 A