PSM-12V-38-B
Article
Intrastat
Shipping weight
0.22 kg
Total quantity in stocks
25
Nearest delivery
<p> </p>
All offers are visible after login.
Manufacturer
D-LINK
Reference
PSM-12V-38-B
Article
Intrastat
Shipping weight
0.22 kg
Total quantity in stocks
25
Nearest delivery
<p> </p>
Device Type
Power adapter - external
Colour
Black
Localisation
United Kingdom, Europe
Input Connectors
Power DC jack 3.8 mm
Power Output Connectors Details
1 x power DC jack 3.8 mm - 12 V 3 A
Output Voltage
12 V
Max Electric Current
3 A