TC1USBC20WEVOWH
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.1 kg
Kopā pieejams (gab.)
42
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
CELLY
Ražotāja kods
TC1USBC20WEVOWH
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.1 kg
Kopā pieejams (gab.)
42
Tuvākā piegāde
Product Type
Power adapter
Designed For
Tablet, mobile phone, smart watch
Width
3.35 cm
Depth
3.35 cm
Height
7.6 cm
Weight
39 g
Enclosure Colour
White
Voltage Required
AC 110-240 V (50/60 Hz)
Input Connectors
Europlug (power CEE 7/16)
Input Connectors Qty
1
Voltage Provided
5 / 9 / 12 V
Output connectors
24 pin USB-C
Power Provided
20 Watt
Max Electric Current
3 A
Power Device Operating Mode
15 W - 5 V - 3 A 20 W - 9 V - 2.22 A 20 W - 12 V - 1.67 A