TC1USBC20WEVOWH
Article
Intrastat
Shipping weight
0.1 kg
Total quantity in stocks
42
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
CELLY
Reference
TC1USBC20WEVOWH
Article
Intrastat
Shipping weight
0.1 kg
Total quantity in stocks
42
Nearest delivery
Product Type
Power adapter
Designed For
Tablet, mobile phone, smart watch
Width
3.35 cm
Depth
3.35 cm
Height
7.6 cm
Weight
39 g
Enclosure Colour
White
Voltage Required
AC 110-240 V (50/60 Hz)
Input Connectors
Europlug (power CEE 7/16)
Input Connectors Qty
1
Voltage Provided
5 / 9 / 12 V
Output connectors
24 pin USB-C
Power Provided
20 Watt
Max Electric Current
3 A
Power Device Operating Mode
15 W - 5 V - 3 A 20 W - 9 V - 2.22 A 20 W - 12 V - 1.67 A