C31FLATDP60HZ
Pakas svars
0.028 kg
Kopā pieejams (gab.)
15
Tuvākā piegāde
Ražotāja kods
C31FLATDP60HZ
Pakas svars
0.028 kg
Kopā pieejams (gab.)
15
Tuvākā piegāde
Type
Video adapter cable
Features
4K support, maximum resolution 3840x2160 at 60Hz
Length
11.5 m
Colour
Black
Width
13.5 cm
Depth
2 cm
Height
1.2 cm
Weight
16 g
Connector
24 pin USB-C - male (input)
Connector (Second End)
20 pin DisplayPort - male (output)