C31FLATDP60HZ
Shipping weight
0.028 kg
Total quantity in stocks
15
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
ITEC
Reference
C31FLATDP60HZ
Shipping weight
0.028 kg
Total quantity in stocks
15
Nearest delivery
Type
Video adapter cable
Features
4K support, maximum resolution 3840x2160 at 60Hz
Length
11.5 m
Colour
Black
Width
13.5 cm
Depth
2 cm
Height
1.2 cm
Weight
16 g
Connector
24 pin USB-C - male (input)
Connector (Second End)
20 pin DisplayPort - male (output)