NM-TC100BLACK
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
11.458444 kg
Kopā pieejams (gab.)
109
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
NEOMOUNTS
Ražotāja kods
NM-TC100BLACK
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
11.458444 kg
Kopā pieejams (gab.)
109
Tuvākā piegāde
Product Type
Thin client to monitor mounting bracket
Height
13.8 cm
Adjustable Width
1-7 cm
Colour
Black
Weight Limit
5 kg
Features
Dust-resistant, width adjustable, VESA 100 x 100 mm, VESA 75 x 75 mm, VESA 50 x 50 mm