NM-TC100BLACK
Article
Intrastat
Shipping weight
11.458444 kg
Total quantity in stocks
109
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
NEOMOUNTS
Reference
NM-TC100BLACK
Article
Intrastat
Shipping weight
11.458444 kg
Total quantity in stocks
109
Nearest delivery
Product Type
Thin client to monitor mounting bracket
Height
13.8 cm
Adjustable Width
1-7 cm
Colour
Black
Weight Limit
5 kg
Features
Dust-resistant, width adjustable, VESA 100 x 100 mm, VESA 75 x 75 mm, VESA 50 x 50 mm