Neomounts by Newstar FPMA-MOBILE1700 - Cart - for LCD display / PC equipment - black - screen size: 10"-32"
Ražotājs
NEOMOUNTS
Ražotāja kods
FPMA-MOBILE1700
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
13.545051 kg
Kopā pieejams (gab.)
7
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
NEOMOUNTS
Ražotāja kods
FPMA-MOBILE1700
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
13.545051 kg
Kopā pieejams (gab.)
7
Tuvākā piegāde
Product colour
Black
Maximum weight capacity
8 kg
Number of displays supported
1
Minimum screen size
25.4 cm (10")
Maximum screen size
81.3 cm (32")
Swivel angle
360°
Country of origin
China
Height
1750 mm
Package width
170 mm
Package depth
525 mm
Package height
1080 mm