Neomounts by Newstar FPMA-MOBILE1700 - Cart - for LCD display / PC equipment - black - screen size: 10"-32"
Manufacturer
NEOMOUNTS
Reference
FPMA-MOBILE1700
Article
Intrastat
Shipping weight
13.545051 kg
Total quantity in stocks
7
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
NEOMOUNTS
Reference
FPMA-MOBILE1700
Article
Intrastat
Shipping weight
13.545051 kg
Total quantity in stocks
7
Nearest delivery
Product colour
Black
Maximum weight capacity
8 kg
Number of displays supported
1
Minimum screen size
25.4 cm (10")
Maximum screen size
81.3 cm (32")
Swivel angle
360°
Country of origin
China
Height
1750 mm
Package width
170 mm
Package depth
525 mm
Package height
1080 mm