ZT-P10300A-10L
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
93
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ZOTAC
Ražotāja kods
ZT-P10300A-10L
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
93
Tuvākā piegāde
Device Type
Graphics card
Bus Type
PCI Express 3.0
Graphics Engine
NVIDIA GeForce GT 1030
Core Clock
1227 MHz
Boost Clock
1468 MHz
CUDA Cores
384
Max Monitors Supported
2
Interfaces
DVI-D (Single-Link) ¦ HDMI
API Supported
OpenCL, DirectX 12, OpenGL 4.5
Features
NVIDIA GameWorks, NVIDIA GPU Boost 3.0, NVIDIA Pascal GPU technology, HDCP
Size
2 GB
Technology
GDDR5 SDRAM
Effective Clock Speed
6 GHz
Bus Width
64-bit
OS Required
Microsoft Windows 7 / 8 / 10 (32/64 bits)
Required Power Supply
300 W