F4-3200C16D-16GVKB
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
3
Tuvākā piegāde
Ražotāja kods
F4-3200C16D-16GVKB
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
3
Tuvākā piegāde
Capacity
16 GB: 2 x 8 GB
Type
DRAM memory kit
DIMM 288-pin
Module Height (inch)
1.65
Speed
3200 MHz (PC4-25600)
Voltage
1.35 V
RAM Performance
Tested - 3200 MHz - 1.35 V - CL16 - 16-18-18-38 ¦ SPD - 2133 MHz - 1.2 V