CCC-FC-1500RGB
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
13
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
GEMBIRD
Ražotāja kods
CCC-FC-1500RGB
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
13
Tuvākā piegāde
Form Factor
Mid tower
Windowed Side Panel
Yes
Windowed Side Panel Material
Acrylic
Max Mainboard Size
ATX
Supported Motherboards
ATX, Mini-ATX
Internal Bays Qty
2
Product Material
Glass, acrylic, SPCC
Colour
Black
Cooling System
Front: 120 mm fan x 3 / RGB fan Rear: 80 mm fan x 1 / RGB fan
CPU Cooler Max Height
150 mm
Video Card Max Length
270 mm
System Cabinet Features
Glass front panel
Expansion Bays
1 (total) / 1 (free) x internal - 3.5" 1 (total) / 1 (free) x internal - 2.5"