XPF80.R.PWM
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.083 kg
Kopā pieejams (gab.)
28
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
XILENCE
Ražotāja kods
XPF80.R.PWM
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.083 kg
Kopā pieejams (gab.)
28
Tuvākā piegāde
Product Type
Case fan
Weight
83 g
Colour
Black, red
Fan Diameter
80 mm
Fan Height
25 mm
Fan Bearing
Hypro bearing
Rotation Speed
1800 rpm
Air Flow
21.8 cfm
Power Connector
4 pin Molex connector