XPF80.R.PWM
Article
Intrastat
Shipping weight
0.083 kg
Total quantity in stocks
28
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
XILENCE
Reference
XPF80.R.PWM
Article
Intrastat
Shipping weight
0.083 kg
Total quantity in stocks
28
Nearest delivery
Product Type
Case fan
Weight
83 g
Colour
Black, red
Fan Diameter
80 mm
Fan Height
25 mm
Fan Bearing
Hypro bearing
Rotation Speed
1800 rpm
Air Flow
21.8 cfm
Power Connector
4 pin Molex connector