CL-F147-PL12BL-A
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.52 kg
Kopā pieejams (gab.)
89
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
THERMALTAKE
Ražotāja kods
CL-F147-PL12BL-A
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.52 kg
Kopā pieejams (gab.)
89
Tuvākā piegāde
Packaged Quantity
2 (specifications are for single item)
Product Type
Case fan
Width
12 cm
Depth
12 cm
Height
2.5 cm
Colour
Black
Fan Diameter
120 mm
Fan Height
25 mm
Fan Bearing
Hydraulic bearing
Rotation Speed
500-2000 rpm
Air Flow
57.05 cfm
Air Pressure
2.23 mm
Noise Level
25.8 dBA
Power Connector
4-pin fan connector
Rated Voltage
12 V
Start Voltage
5 V
Rated Current
0.11 A
Power Consumption
1.32 W