CL-F147-PL12BL-A
Shipping weight
0.52 kg
Total quantity in stocks
89
Nearest delivery
Reference
CL-F147-PL12BL-A
Shipping weight
0.52 kg
Total quantity in stocks
89
Nearest delivery
Packaged Quantity
2 (specifications are for single item)
2.5 cm
Colour
Black
Fan Diameter
120 mm
Fan Height
25 mm
Rotation Speed
500-2000 rpm
Air Flow
57.05 cfm
Air Pressure
2.23 mm
Noise Level
25.8 dBA
Power Connector
4-pin fan connector
Rated Voltage
12 V
Start Voltage
5 V
Rated Current
0.11 A
Power Consumption
1.32 W