RF-R12SF-W1
Pakas svars
0.14 kg
Ražotāja kods
RF-R12SF-W1
Pakas svars
0.14 kg
Product Type
Case fan
Product Material
Plastic, rubber, PCB
Width
12 cm
Depth
2.6 cm
Height
12 cm
Weight
140 g
Colour
Matt white
Fan Diameter
120 mm
Fan Bearing
Fluid dynamic bearing
Rotation Speed
1800 rpm
Air Flow
50.2 cfm
Air Pressure
2.7 mm
Noise Level
27.5 dBA
Power Connector
4-pin fan connector
Rated Voltage
12 V
Rated Current
0.18 A
Power Consumption
2.16 W