RF-R12SF-W1
Shipping weight
0.14 kg
Total quantity in stocks
49
Nearest delivery
Reference
RF-R12SF-W1
Shipping weight
0.14 kg
Total quantity in stocks
49
Nearest delivery
Product Type
Case fan
Product Material
Plastic, rubber, PCB
Width
12 cm
Depth
2.6 cm
Height
12 cm
Weight
140 g
Colour
Matt white
Fan Diameter
120 mm
Fan Bearing
Fluid dynamic bearing
Rotation Speed
1800 rpm
Air Flow
50.2 cfm
Air Pressure
2.7 mm
Noise Level
27.5 dBA
Power Connector
4-pin fan connector
Rated Voltage
12 V
Rated Current
0.18 A
Power Consumption
2.16 W