SP960GBSS3S55S25
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.04 kg
Kopā pieejams (gab.)
10
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SILICON POWER
Ražotāja kods
SP960GBSS3S55S25
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.04 kg
Kopā pieejams (gab.)
10
Tuvākā piegāde
Device Type
Solid state drive - internal
Capacity
960 GB
NAND Flash Memory Type
Triple-level cell (TLC)
Form Factor
2.5"
Interface
SATA 6Gb/s
Features
Width
69.85 mm
Depth
100 mm
Height
7 mm
Drive Transfer Rate
600 MBps (external)
Internal Data Rate
540 MBps (read) / 480 MBps (write)
Interfaces
1 x SATA 6 Gb/s
Compatible Bay
2.5"