SP128GBSS3A55S25
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.066 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SILICON POWER
Ražotāja kods
SP128GBSS3A55S25
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.066 kg
Device Type
Solid state drive - internal
Capacity
128 GB
NAND Flash Memory Type
Triple-level cell (TLC)
Form Factor
2.5"
Interface
SATA 6Gb/s
Features
Width
69.9 mm
Depth
100 mm
Height
7 mm
Weight
63 g
Drive Transfer Rate
600 MBps (external)
Internal Data Rate
550 MBps (read) / 420 MBps (write)
MTBF
1,500,000 hours
Interfaces
1 x SATA 6 Gb/s
Compatible Bay
2.5"