P210S512G25
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.046 kg
Kopā pieejams (gab.)
100
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PATRIOT
Ražotāja kods
P210S512G25
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.046 kg
Kopā pieejams (gab.)
100
Tuvākā piegāde
Device Type
Solid state drive - internal
Capacity
512 GB
Form Factor
2.5"
Interface
SATA 6Gb/s
Features
Thermal throttling, SmartECC
Width
70 mm
Depth
100 mm
Height
7 mm
Weight
45.4 g
Drive Transfer Rate
600 MBps (external)
Internal Data Rate
520 MBps (read) / 430 MBps (write)
4KB Random Write
50000 IOPS
Interfaces
SATA 6 Gb/s
Compatible Bay
2.5"