P210S512G25
Shipping weight
0.046 kg
Total quantity in stocks
125
Nearest delivery
Reference
P210S512G25
Shipping weight
0.046 kg
Total quantity in stocks
125
Nearest delivery
Capacity
512 GB
Form Factor
2.5"
Width
70 mm
Depth
100 mm
Height
7 mm
Internal Data Rate
520 MBps (read) / 430 MBps (write)
4KB Random Write
50000 IOPS
Compatible Bay
2.5"