P210S256G25
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.066 kg
Kopā pieejams (gab.)
111
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PATRIOT
Ražotāja kods
P210S256G25
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.066 kg
Kopā pieejams (gab.)
111
Tuvākā piegāde
Device Type
Solid state drive - internal
Capacity
256 GB
Form Factor
2.5"
Interface
SATA 6Gb/s
Features
Thermal throttling, SmartECC
Width
70 mm
Depth
100 mm
Height
7 mm
Weight
45.4 g
Drive Transfer Rate
600 MBps (external)
Internal Data Rate
500 MBps (read) / 400 MBps (write)
4KB Random Write
30000 IOPS
Interfaces
SATA 6 Gb/s
Compatible Bay
2.5"