P210S256G25
Shipping weight
0.066 kg
Reference
P210S256G25
Shipping weight
0.066 kg
Capacity
256 GB
Form Factor
2.5"
Width
70 mm
Depth
100 mm
Height
7 mm
Internal Data Rate
500 MBps (read) / 400 MBps (write)
4KB Random Write
30000 IOPS
Compatible Bay
2.5"