PBE480GS25SSDR
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.063 kg
Kopā pieejams (gab.)
43
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PATRIOT
Ražotāja kods
PBE480GS25SSDR
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.063 kg
Kopā pieejams (gab.)
43
Tuvākā piegāde
Device Type
Solid state drive - internal
Capacity
480 GB
Form Factor
2.5"
Interface
SATA 6Gb/s
Features
TRIM support, Dynamic and Static Wear Leveling, Bad Block Management, SmartZip
Width
69 mm
Depth
100 mm
Height
7 mm
Weight
46 g
Drive Transfer Rate
600 MBps (external)
Internal Data Rate
450 MBps (read) / 320 MBps (write)
4KB Random Read
40000 IOPS
4KB Random Write
40000 IOPS
MTBF
2,000,000 hours
Interfaces
1 x SATA 6 Gb/s - 22 pin Serial ATA
Compatible Bay
2.5"
Compliant Standards
FCC, RoHS
Shipping Width
17.8 cm
Shipping Depth
0.8 cm
Shipping Height
13.3 cm
Shipping Weight
53 g
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
70 °C