APS250W-100NES
Artikuls
Intrastat
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
7
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
NETGEAR
Ražotāja kods
APS250W-100NES
Artikuls
Intrastat
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
7
Tuvākā piegāde
Product type
Power supply
Product colour
Metallic
Harmonized System (HS) code
Compatibility
Total power
250 W
AC input voltage
100 - 240 V
AC input frequency
50 - 60 Hz