APS250W-100NES
Article
Intrastat
Manufacturer price
Total quantity in stocks
7
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
NETGEAR
Reference
APS250W-100NES
Article
Intrastat
Manufacturer price
Total quantity in stocks
7
Nearest delivery
Product type
Power supply
Product colour
Metallic
Harmonized System (HS) code
Compatibility
Total power
250 W
AC input voltage
100 - 240 V
AC input frequency
50 - 60 Hz