P10Q4A-USB-CARD
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.16 kg
Kopā pieejams (gab.)
8
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
P10Q4A-USB-CARD
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.16 kg
Kopā pieejams (gab.)
8
Tuvākā piegāde
Device Type
USB adapter
Form Factor
Plug-in card - low profile
Interface (Bus) Type
PCI Express 3.0 x4
PCI Specification Revision
PCIe 3.0
Ports
USB 3.2 Gen 2 x 4
Connectivity Technology
Wired
Data Link Protocol
USB 3.2 Gen 2
Data Transfer Rate
10 Gbps
Features
Bus powered, UASP, up to 10W/2A power per port
Processor
Interfaces
4 x USB 3.2 Gen 2 - 9 pin USB Type A 1 x SATA power - 15 pin Serial ATA power (internal)