Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
ICUSB232DB25
Artikuls
449727
Intrastat
Pakas svars
0.143 kg
Kopā pieejams (gab.)
28
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
ICUSB232DB25
Artikuls
449727
Intrastat
Pakas svars
0.143 kg
Kopā pieejams (gab.)
28
Tuvākā piegāde
Device Type
Serial adapter
Form Factor
External
Interface (Bus) Type
USB 2.0
Connectivity Technology
Wired
Interfaces
1 x RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) ¦ 1 x RS-232 - 25 pin D-Sub (DB-25)
Connections
1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A
Colour
Grey
OS Required
Additional Requirements
USB port
Service & Support
Limited warranty - 2 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
60 °C
Humidity Range Operating
0 - 90%