USBADB25
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
58
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
MICROCONNECT
Ražotāja kods
USBADB25
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
58
Tuvākā piegāde
Device Type
Serial adapter
Form Factor
External
Interface (Bus) Type
USB
Connectivity Technology
Wired
Data Link Protocol
RS-232
Interfaces
1 x RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) 1 x RS-232 - 25 pin D-Sub (DB-25)
Connections
1 x USB - 4 pin USB Type A